O firmie

Firma MAKADAN powstała na bazie 22-letniego doświadczenia w organizacji czasu wolnego zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Obsługujemy m.in.: zielone szkoły, białe szkoły, kuligi, różnego rodzaju zajęcia plenerowe i sportowe, imprezy integracyjne dla firm, pikniki rodzinne, gry scenariuszowe.

Głównym naszym celem jest stworzenie Państwu możliwości atrakcyjnego, bezpiecznego wypoczynku. Swoje programy realizujemy przede wszystkim w połączeniu z ukazaniem piękna Lasów Janowskich, jednego z największych, najbardziej zwartych kompleksów leśnych w Polsce. Dużym atutem jest zatem możliwość obcowania   z przyrodą. W zależności od Państwa potrzeb i życzeń realizujemy również zajęcia wyjazdowe w dowolnym regionie Polski.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, którą stanowią doświadczeni, posiadający uprawnienia przewodnicy, piloci wycieczek oraz instruktorzy różnych form aktywności (m.in.: instruktorzy wspinaczki, survivalu, nordic walking, strzelectwa, off-roadu). Posiadamy ubezpieczenie OC, każdemu uczestnikowi gwarantujemy również ubezpieczenie NNW. Na Państwa życzenie przesyłamy kopie uprawnień.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami turystycznymi, dzięki czemu możemy polecić bazę noclegową i gastronomiczną dostosowaną do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

Od wielu lat współpracujemy z różnymi firmami. Mamy nadzieję, że ich referencje przedstawione na naszej stronie będą najlepszą formą reklamy i zachęcą Państwa do nawiązania z nami współpracy.